Emri: Prej nga jeni:
E-Maili: Homepage e juaj:
Komenti i juaj:

: 09.04.2011 ,
Ora 23:14:35

Posta e hajdin islami   : gz-ulm2010@hotmail.de

dhe [keine Homepage]

hajdin islami  prej lindur metohi podujev kishte kėto mbresa
jam nga llapi i lindur ne fshatin metohi jetoj ne podujev per momentin jam ne gjermani ulm qe 20vjet teshkoj kute shkoj per vendlindjen time gjith mendoj llapin te gjithve ju pershendes tung


: 09.04.2011 ,
Ora 22:58:50

Posta e hajdin islami   : gz-ulm2010@hotmail.de

dhe [keine Homepage]

hajdin islami  prej podujev-fshati metohi kishte kėto mbresa
e dua krejt kosoven por mafort vendlindjen time se aty jam lind aty jam rrit tash e quaj podujeva e re me ndertimin e ri bravo i kof kryetarit te llapit ashtu duhet krejt kosova me u ndertue


: 26.04.2010 ,
Ora 19:26:24

Posta e FIDAIM MEHMETI   : fida23@live.com

dhe [keine Homepage]

FIDAIM MEHMETI  prej besian prishtin kishte kėto mbresa
KRENOHEM se nga jam ,ku kaloav femijerin time me te bukur ,krenohem se ku u rrita,E DUA BESIANEN, edhe gjith LLAPI.


: 19.04.2010 ,
Ora 13:10:55

Posta e Selajdin   : Ilirjankosova98@hotmail.com

dhe [keine Homepage]

Selajdin  prej Vinarc kishte kėto mbresa
Ju degjoj nepermjet ajfoni sod nuk po e rrok Jam degjues i ri dhe vetem deshta ta di se ku esht shkaku i nderpremjes jeni te mire pershendetje nga suedia tung


: 15.04.2010 ,
Ora 00:21:03

Posta e tafil   : tafil@live.at

dhe [keine Homepage]

tafil  prej podujeve kishte kėto mbresa
Te jemi me te bashkuar o llapjant e gurit,te duhemi per hir te allahut.


: 12.04.2010 ,
Ora 10:25:15

Posta e rrushja   : [Keine E-Mail]

dhe [keine Homepage]

rrushja  prej spo ju them kishte kėto mbresa
o llapjan qa po bani ajeni mier valla kah e rrok orllani e te nalt kurgja nuk vyjn


: 07.04.2010 ,
Ora 22:22:21

Posta e festina   : tina_amor@live.com

dhe [keine Homepage]

festina  prej kerpimehi kishte kėto mbresa
dihet kush ka ma shum patriota breee! me te thon ma shum me pelqen llapi se prishtinaa?gezohem qe jammm llapjank ;)


: 05.04.2010 ,
Ora 23:17:59

Posta e genta   : genta-askim@hotmail.com

dhe [keine Homepage]

genta  prej germany kishte kėto mbresa
pershendetje llapijant une jam e germanys po e du llapin shum...!!!podujeva osht vendi m i bukurt.ju duaaa shum shum: 05.04.2010 ,
Ora 23:09:31

Posta e genta   : genta-askim@hotmail.com

dhe [keine Homepage]

genta  prej germany kishte kėto mbresa
ich lebe zwar in deutschland aber ich liebe meine heimatstadt in kosovo (podojeva)ich höre hier jeden tag zu und es macht mir immer wieder spaß zu zuhören....!!aber bitte zurück schreiben wenn sie nix verstehen dan sagen sie bescheid auf meine e-mail ... ich bin 13jahre alt..!!!ich liebe euch llapi @>-- une jam llapijäne e mir: 02.04.2010 ,
Ora 00:45:11

Posta e selvije   : selvia_cool@livi.de

dhe http://libri.llapi.de

selvije  prej gjermani shtedim kishte kėto mbresa
nepodujev kam lindur ne gjermani jetoj por podujeven e dashur kurr seharroj jeni matemirt ju dua shummmmm selvije latifi shtedim gjermani tung llap vendi me ibukr


: 01.04.2010 ,
Ora 19:31:18

Posta e Atroni   : dj_frenki@live.com

dhe http://www.llapi-cs.com

Atroni  prej Podujeva kishte kėto mbresa
ska me llapjan - mos tishim kan ne llapjant sish kan kjo dyje hiq ju pershendes gjithve me respekt Artoni.


: 01.04.2010 ,
Ora 16:01:40

Posta e bajram   : llapoqi_48@hotmail.com

dhe [keine Homepage]

bajram  prej podujeva kishte kėto mbresa
gezohem qe jam llapijan edhe sakrifikohem per podujeven edhe pse kam dhan shum per vendin ti tash ma jam edhe veteran i UQK.S gjith tmirat vendi im nga Bajram Shabani.


: 31.03.2010 ,
Ora 21:32:42

Posta e selvija   : [Keine E-Mail]

dhe [keine Homepage]

selvija  prej gjermani-podujev kishte kėto mbresa
nepodujev kam lind ne gyrbet jetoj por podujeven edashur kurr se harroj ju dua shum selvije latifim


: 30.03.2010 ,
Ora 23:10:29

Posta e sabrije qitaku   : sabrije@hotmail.com

dhe [keine Homepage]

sabrije qitaku  prej llapi kishte kėto mbresa
sabri qfar mbese ki ma qon foton e mbeses se e kam nji djal shum i mir esht per mbesen .Po me vjen mir qe eshte mbesa e juaj e bukur qysh moj mu takue me juve per me takue ate vajze.


: 24.11.2009 ,
Ora 23:55:12

Posta e shaip mustafa   : shaipi@hotmail.com

dhe [keine Homepage]

shaip mustafa   prej gllamniku kishte kėto mbresa
mburrem qe jam llapion jan ma te miret


Fleta e kaluar Vorherige Seite | Nächste Seite Fleta e ardhshme
Fleta e 1 Gjithėsej gjinden 146 Shkrime nė 10 Fletė
[ Shkruaj nė Libėr ]